Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
O Heroes VII na razie cisza, więc może warto wrócić do MMX? Przygotowałem łatkę, która naprawia kilka drobiazgów w grze. Głównie jest to polska lokalizacja (więcej o tym w pliku "Readme"), ale znalazło się tam także usprawnienie zadania "Bestiariusz Jassada" oraz naprawa relikwii "Słoneczny Krzyż" poz. 4.

Dark Dragon
Wasze komentarze (10)
6 lut - 21:55

Darkem
Dzięki za kawał dobrej roboty, może teraz MMX wróci na mój dysk.
7 lut - 01:29
Andruids
Ciekawe, ale wydaje mi się, że w polskiej wersji było kilka rażących błędów, albo linijek, które zostały wręcz całkowicie nieprzetłumaczone (na pierwszą myśl przychodzą mi teksty rozmowy z goblinem-kucharzem i z dodatkowej przygody związanej z zawartością edycji Deluxe "Okruchy Snów", czy tam wspomnień...), a które nie zostały wspomniane w changelogu. Czy jak odpalę grę z tą łatką, zanotuję wszystkie pominięte niedociągnięcia, to jest szansa, że zostaną poprawione?
7 lut - 07:49

Dark Dragon
>>Czy jak odpalę grę z tą łatką, zanotuję wszystkie pominięte niedociągnięcia, to jest szansa, że zostaną poprawione?

Jak najbardziej. Jednakże wszystkie nieprzetłumaczone dialogi powinny być przetłumaczone ;),
7 lut - 09:29

Degraf
Każdy taki patch, robiony przez graczy a nie twórców, źle prezentuje twórców.
7 lut - 12:42
Andruids
@Degraf, to Ubisoft, firma która ma zadatki do konkurowania z EA o konsumencką nagrodę najgorszej firmy w Ameryce! Wyobrażasz to sobie? To jedyna nagroda na którą EA całkowicie sobie zasłużyła.
7 lut - 13:30

AmiDaDeer
Nie przesadzajmy - MM6-8 czy nawet ubóstwiane przez nas Heroes 3 miało błędy naprawiane przez fanów...
7 lut - 14:07
tryt1
Dzięki za poprawki :) Będzie to dobra rozgrzewka przed h7 :P

Przydałby się mod na balans umiejętności np włócznia i zwiększenie poziomu trudności np na taki jaki był w becie.

7 lut - 14:20

Degraf
@Hobbit - to też źle mówi o dawnych twórcach.
7 lut - 15:00

AmiDaDeer
Słyszałeś o czymś takim jak "exploit"? Wbrew pozorom twórcy gier zdają sobie sprawę z tego, że gracze uwielbiają to wykorzystywać. :P
7 lut - 22:32

Orlando Boom!
Miło, akurat zbieram się, by kupić tą grę w najbliższym czasie, trza się wyrobić przed premierą H7 ;)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Paracelsus - 15 cze - 21:26
Eggyslav - 15 cze - 07:30
Crazy-AK47 - 13 cze - 20:13
Alamar - 13 cze - 18:10
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt