![]() Dzisiaj, o godz. 18:00 na Twitchu odbędzie się czat z pracownikami Ubisoftu oraz pokazana będzie rozgrywka z Heroes of Might and Magic 3: Odnowienie Erathii HD. Serwis Gry Online przygotował teleturniej wiedzy o HoMM3, w którym można wygrać iPada Air. Pierwsze dwa pytania już są na stronie. Zaś portal Heroes 3 In the Wake of Gods przygotował konkurs "znajdź minimum 15 różnic". Do wygrania klucz z H3HD na Steama (zwycięzca zostanie wybrany drogą losową). Przypominam też, o wciąż trwającym konkursie CD Action (do wygrania 3 sztuki HoMM3 HD). Aha, premiera gry już jutro (sugerowana cena to ok. 60 zł) - ale dopiero jak Steam pozwoli, bo wcześniej nie pogracie. ![]() | ![]() | ![]() Darkstorn - 10 cze - 21:07 Paracelsus - 9 cze - 20:36 Serd - 3 cze - 20:22 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 

































Etharil
krasnolud99
Bychu
Sobieski
CRW
Kalohn
<Community Member> no extension? how about an expansion? ;)
(...)
<UbiNox> no, no extension is planned
Nerevar
Nicolai
- Francuzi nie są punktualni,
- animacja płonącego miecza w ekranie startowym wygląda dziadowsko,
- w wyższej jakości widać lepiej wszystkie niedociągnięcia,
- ekipa (Ho)MM nie umie grać w Hirki i musi się wspomagać kodami,
- ciężko zobaczyć coś sensownego przez kwadrans...
- ... zwłaszcza jeśli streamujący wolą gadać niż grać.
Dark Dragon
Alamar
@Sobieski
Owszem, Odnowienie.
Dark Dragon
Alamar
http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=565
Kalohn
Wszelkie poważniejsze błędy i niedopatrzenia, tj. mnożenie się jednostek SI, wyjścia z gry podczas ruchu SI, czar Ofiara eliminujący jednostki przeciwnika, "Gremlin rush", kontrola nad bohaterami sojusznika, jak i wiele innych usunięto jeszcze patchami 1.2-1.3, a zatem winno być znośnie. ;)
Kurek
A tak serio to się cieszę ;)
KIEDY WOG HD? :D
AmiDaDeer
Sobieski
Czyli wersja nie-HD to Odrodzenie, a wersja HD to Odnowienie?
Alamar