Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
Święta! W imieniu własnym, jak i całej załogi Kwasowej Groty z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałbym życzyć Wam w tym roku przede wszystkim zdrowego wypoczynku, czasu dla rodziny i radości w ciągu tych kilku szczególnych dni. U nas zaś ze Świętami nieodłącznie wiąże się powiększanie naszej dziury w skale :). Tym razem mamy dla Was aż trzy prezenty.

Pierwszy to zupełnie nowy dział Crusaders of Might and Magic autorstwa Dark Dragona wraz z unikalnymi w skali światowej materiałami, takimi jak opracowanie gry z wersji na Playstation 1 oraz ciekawostki.

Drugi to znacznie poszerzony i uzupełniony przez Alamara dział o legendarnym mieście Forge.

Trzeci to zamieszczony niżej interesujący kawałek muzyczny przygotowany przez Hobbita i Orziego, czyli piosenka o braterskiej miłości Rolanda i Archibalda Ironfistów :). Plik mp3 oraz tekst piosenki możecie pobrać klikając tutaj.


A na deser przypominam o przejrzeniu nowych Ciekawostek (107-117).

(autor grafiki z niusa: DragonMarauder, autorzy Świątecznej Piosenki: Hobbit, Orzie, Aleks Kochanow)
Wesołych Świąt!
Acid Dragon
Wasze komentarze (14)
24 gru - 14:18

Dark Dragon
Bardzo przyjemnie się słuchało utworu. Chylę czoła przed twórcami :).
24 gru - 14:43

Tarnoob
W utworze słychać, że wokal nie należy do native speakera. Sam akcent, użycie odpowiednich fonemów, głosek i intonacja są poprawne, ale dalej słychać zaciąganie - może to coś z dźwięcznością, może nawet z samym oddechem i powietrzem na "wejściu" przed obróbką przez narządy mowy. Sam bym się chętnie dowiedział, jak to jest z tym akcentem, bo też mam problemy. :-P

Dział Crusaders - trudno mi ocenić, bo praktycznie nie grałem, ale świetnie, że wreszcie jest jakiś kompletny, współczesny, połączony z CMS.

Dział Forge - miodzio. :3 Tego było trzeba od lat - podsumowania nie tylko Forge z AB, ale i wydarzeń od tamtego czasu, jak np. defów na Heroes Community od Ben Hura.
24 gru - 15:06

Drwal
Komnata Forge cudowna. Bardzo mi się podoba. Kawal dobrej roboty. :D
24 gru - 15:32

AmiDaDeer
Piosenka jest też dostępna na kanale Grotowym na YT: https://www.youtube.com/watch?v=mxr1eBFdTic
24 gru - 15:35

Orzie
Well, we didn't cut the breath sounds for Archibald only because we thought it's more realistic lol. Anyway, the song ending must satisfy everyone. :>
24 gru - 21:56

Kastore
Po prawdzie musiałem się zmusić, żeby wytrzymać do końca piosenki, ale mimo to brawo, że w ogóle chciało się Wam zrobić coś takiego... dla nas! :P
25 gru - 01:16

mr_R
wesołych świąt i szczęśliwego nowego zbliżającego się herosa.
25 gru - 18:12

Bychu
Nawzajem!
25 gru - 20:13

Morglin
Orzie ma świetny głos, idealnie pasuje do Archibalda. :)
26 gru - 11:48

Drwal
Po zwłokach foki myślałem, że to glos Hobbita. Widać sporo się pomyliłem. :D
26 gru - 23:20

AmiDaDeer
Przecież na końcu filmiku są podani twórcy. :P Ja śpiewałem partię Rolanda, Orzie - Archibalda. Inna sprawa że obaj śpiewamy w barytonie, schodząc do basu...
27 gru - 19:51

Morglin
http://www.forge.acidcave.net/pyramid/homm3aben.jpg

Nie ma to jak zerżnąć grafikę z innej strony i obok jej loga dodać własny znak wodny...

Wiem, czepiam się, ale moim zdaniem takie zestawienie wygląda głupio.
29 gru - 16:00

Marian21
Odwaliliście kawał dobrej roboty.Wspaniale.
30 gru - 03:20

Dru
Nowe działy są ciekawe, a piosenki słucham prawie codziennie :P Naprawdę kawał dobrej roboty! :)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Darkstorn - 10 cze - 21:07
Paracelsus - 9 cze - 20:36
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt