Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
Czas na elytę Akademii. W jej składzie znajdziemy nie tylko studentów, którzy właśnie zaliczają kolokwium, ale i kotka zwierzoludzia i ducha wymiaru magii.
  • Dżinnka i Dżinnka Katalizatorka - duchy, które zamieszkują wymiar magii, a przywoływane przez spragnionych wiedzy magów (z różnym skutkiem). Często związane z jakimś materialnym obiektem: klejnotem, pierścieniem, lampą, turbanem mistrza Astrala...
  • Rakszasa i Rakszasa Radża - zwierzoludzie powstali w roku 344 z połączenia kota i leniwych studentów, wykorzystujących magiczne kule nie do zdobywania wiedzy, a do przesyłania sobie obrazków elfek czy właśnie kotów. W zamian za sofę do drapania użyczają swej dzikości w obronie ciepłych siedlisk. Czarodzieje często chronią swe "futrzaki" magicznymi tatuażami lub obdarowują zaklętymi szablami. W najukochańsze "mruczki" są "wplatane" starożytne duchy powietrza, by mogły niszczyć meble (tudzież wrogów) jeszcze szybciej.
  • Uczeń i Student - leniwe bestie (niektórzy uważają ich jednak za ludzi), które mają jednak 1000 pomysłów na godzinę. Zamiast stawiać się na zajęcia jak wykładowcy - wchodząc po 100 stopniach schodów na szczyt wieży - wymyślili sobie latające dywany.
  • Alamar
    Wasze komentarze (10)
    21 lis - 18:53

    Eternal
    To miłe, że pokazali nam coś pozornie nowego. Znowu.
    21 lis - 18:58

    Eternal
    PS: I prosiłbym bez pomówień na temat mistrza Astrala, on dżinnów potrzebował tylko w armii;-) .
    21 lis - 18:59

    Bluearga
    Opisy jednostek miodne, rozumem, że to oficjalne, nie? :D
    21 lis - 19:19

    Kurek
    Nie wiem jak wy, ale ja jestem zadowolony. No może kabiry... ;)
    21 lis - 19:26

    Marian21
    Wspaniałe opisy,mogliby dodać jeszcze grafikę Ucznia/Studenta.
    21 lis - 19:48

    Warmonger
    "Katalizatorka"? Mam nadzieję, że to słowo będą musieli wymówić aktorzy podkładający głos w kampanii, przynajmniej trzy razy na każdy akapit.
    22 lis - 13:44

    Darkem
    Oby tylko nazwa "katalizator" nie trafił do polskiej wersji... A jeśli tak się stanie proszę o przemianowanie golema na terminatora, a Kabira na karabin :).
    22 lis - 15:57

    Viking
    A może po prostu niech ulepszenie się nazywa Dżin Medium? To tłumaczenie nie trzyma się sztywno oryginału, ale oddaje sens nazwy.
    23 lis - 11:20

    Aniel
    Skąd jest ostatni screen? Jeżeli tak ma wyglądać grafika, to ja szczerze mówiąc, wolałbym ładną rysunkową jak z artów grafikę 2D niż takie 3D...
    23 lis - 11:31

    Hayven
    To z M&MX
    Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
    JB
    Crazy-AK47 - 8 cze - 02:48
    Sir Galuf - 1 cze - 23:13
    Paracelsus - 31 maj - 15:49
    Bychu - 26 maj - 10:22
    Eggyslav - 23 maj - 18:12
    Kastore - 23 maj - 18:01
    Warmonger - 20 maj - 16:53
    Paracelsus - 16 maj - 17:59
    Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14
    Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
    Kammer - 30 kwi - 10:25
    Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
    Pointer - 16 kwi - 12:27
    Pointer - 16 kwi - 07:45
    uhm - 9 kwi - 22:41
    Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
    Alamar - 5 kwi - 11:13
    Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
    Agon - 22 mar - 14:01
    Andruids - 17 mar - 18:53
    VIP - 9 mar - 17:50
    Alamar - 3 mar - 12:12
    Soneilon - 2 mar - 17:39
    Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


    © 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
    Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
    Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt