Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS

Czas na ciąg dalszy historii sześciorga książąt. Tym razem poznamy bliżej działania Stefana z Księstwa Wilka, który do tej pory nie brał udziału w wojnie. Dziwnym zbiegiem okoliczności mają one miejsce podczas zimy - zarówno na początku, jak i pod koniec roku 847. Zajrzymy też na moment do Roweny i Iwana, a na końcu dowiemy się czym są "Lodowe Demony".


Dodatkowo na stronie-blogu Heroes VII pojawił się też wywiad z "community managerami", panami znanymi jako Ubi-Nox i Kimmundi, a także fanowskie prace wspierające Dungeon lub Inferno. Enjoy.
Acid Dragon
Wasze komentarze (7)
23 paź - 19:42

Darkem
Lodowe demony, które wcale nie są demonami :). Och Ubi!
24 paź - 11:38

Viking
Oj tam, ale orkowie mają w żyłach krew demonów, a przerażeni ludzie wiele rzeczy sobie dopowiadają ;)
24 paź - 20:34

Nicolai
Skrót najnowszego odcinak Gry o Tron zatytuowanego "A księstwo obroni się samo" dla tych, którym brakuje samozaparcia, by przebrnąć przez ten aperiodyk lania wody:
- Iwan był na wczasach w Księstwie Jednorożca kiedy jego ziemie zaatakowały armie Byka,
- nim Gryf zdążył zauważyć, że jego ludzie są w niebezpieczeństwie Stefan zajął się najeźdźcą za niego,
- Stefan stwierdził, że należy mu się nagroda i zaczął iść na stolicę Gryfów,
- Iwan nadal siedzi w Księstwie Jednorożca,
- Księstwo Gryfa po raz kolejny obroniło się samo, najpierw wytoczyło przeciwko Wilkom srogą zimię, a potem Lodowe Demony, które nie były ani Lodowe, ani Demonami tylko były to zwykłe Orki, które nie wiedzieć czemu zostały pomylone przez Wilków z Lodowymi Demonami,
- Iwan skapnął się, że jego Księstwo jest w opresji.
25 paź - 14:09
Andruids
Co byśmy bez Ciebie poczęli Nicolaju : D
25 paź - 14:17

Alistair
To jakieś świry wymyślają te historie. Załamać się można.
26 paź - 00:11

Nicolai
@ANcientDRuids: Co byście beze mnie poczęli? Pewnie musielibyście przeczytać te wypociny sami :P
26 paź - 02:17
Andruids
Pfffff... nie sądzę : p
Ale za swoje zasługi przyznaję Ci zaszczytny order tl;dr
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Crazy-AK47 - 8 cze - 02:48
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Paracelsus - 31 maj - 15:49
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt