W Grocie dokonaliśmy trzech pomniejszych aktualizacji:A dla fanów, którzy już to pewnie wszystko wiedzą, nasz Sojusznik, Jaskinia Behemota ma konkurs krzyżówkowy, w którym do wygrania są Heroes VI i Might & Magic VI. Powodzenia! ![]() | ![]() | ![]() Crazy-AK47 - 8 cze - 02:48 Serd - 3 cze - 20:22 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Paracelsus - 31 maj - 15:49 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 

































glokku
a tak po za tym to 8 jest chyba źle.
glokku
Może to jakiś ukryty "smaczek" że tak powiem ale nie wiem bo nie grałem ;/
glokku
glokku
Andruids
No, sorry panowie, krzyżówka rozwiązana, wysłana i wygrana. Możecie iść do domu : p
glokku
PLS w 13 nie ma błędu tylko hasło to dzień a nie czas.
I jeszcze cię w konia zrobił moderator tak samo mnie w 14 bo pisze że to Azeroth a on: "tak, tak już poprawiamy" a ja patrzę teraz piszesz Tibia sprawdzam w necie i rzeczywiście. Mówię ci czuje się oszukany przez moderatora.
Sobieski
Acid Dragon
Andruids
Ratonhnhaké:ton
Acid Dragon
Garett
Morglin
https://www.facebook.com/jaskiniabehemota/photos/a.202576609808802.52620.113082408758223/761445633921894/?type=1&relevant_count=1
Acid Dragon
Hayven
Zehir-12
Dark Dragon
Dodałbym jeszcze komiks "Siostry Krwi" ok. 540 roku...
Alamar
2. Jako że komiks w najlepszym razie jest zawieszony, więc nie widzę potrzeby go uwzględniania tym bardziej, że nie wnosi do ogólnej historii Ashanu istotnych informacji.
mr_R
Kammer
Ta karta jest taka... chaotyczna i niepewna.
Alamar
>>>Nie, ja kiedy pierwszy raz zobaczyłem go w DoC
>>>Jednak jeżeli uznać go za robota
Zdajecie sobie sprawę chyba, że Asha (ta czarna po prawej) to smoczyca? :P
Hayven
A poza tym czemu by nie powiedzieć, że kosmiczne jajo to tylko mit, a w rzeczywistości Asha to Strażniczka Ashanu, przysłana przez Starożytnych, a Urgash to Kreatorski pomiot, hm? :)