... z Królestwami Bohaterów. Po pięciu latach rozwoju, interakcji i zabawy serwery Might & Magic: Heroes Kingdoms zostają zamknięte. To czas, aby podsumować co się przez ten okres wydarzyło. Pięć lat upłynęło na rozgrywce 5 sezonów (w tym 3 fabularnych!) i prawie 6000 odsłon. Setki tysięcy graczy z całego świata zrzeszonych w sojusze uczestniczyło w walkach (po średnio ok. 900-1000 graczy na światach przynależnych do Europy Wschodniej). Choć początki były trudne i mało ciekawe, to ostatecznie wokół gry wyrosła spora społeczność, zafascynowana jej światem i rozgrywką. Mamy nadzieję, że zafascynowana na tyle, aby sięgnąć po inne gry osadzone w Ashanie. Powodem zamknięcia serwerów HK może być najnowsze dziecko Ubisoftu z Ashanu - Heroes Online. Miejmy nadzieję, że osiągnie większy sukces i bardziej pozytywny rozgłos niż Królestwa. Zachęcamy również do przejrzenia naszego działu o tej interesującej, choć już historycznej, grze jaką jest MM:Heroes Kingdoms. ![]() | ![]() | ![]() Darkstorn - 10 cze - 21:07 Paracelsus - 9 cze - 20:36 Serd - 3 cze - 20:22 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 

































Bychu
Dark Dragon
Xelacient
Acid Dragon
Fajnie było pograć w H5 w przeglądarce przez może jakieś 2 tygodnie, aczkolwiek czekanie kilka dni aż się jakiś budynek ulepszy, konieczność płacenia, aby mieć szansę wygrać, czy też zasady premiujące kradzież dla mnie zabiły te grę już w pierwszym sezonie. Potem było trochę lepiej wraz z wprowadzeniem światów kooperatywnych, ale tylko trochę i nie na tyle, aby zniechęceni gracze z sezonu 1 wrócili.
Mechanika gry nie była zła. Gdyby tylko pozbyć się elementów "pay to win" i zamienić wszystkie czasy pokroju 60 godzin na 60 sekund, to mogłaby wyjść nawet fajna wariacja Herosów.
"Ale to już było i nie wróci więcej." Teraz miejmy nadzieję, że otrzymamy coś dobrego w Heroes VII i finalnej wersji Heroes Online.
Amonim
Acid Dragon