Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
... z Królestwami Bohaterów. Po pięciu latach rozwoju, interakcji i zabawy serwery Might & Magic: Heroes Kingdoms zostają zamknięte. To czas, aby podsumować co się przez ten okres wydarzyło.

Pięć lat upłynęło na rozgrywce 5 sezonów (w tym 3 fabularnych!) i prawie 6000 odsłon. Setki tysięcy graczy z całego świata zrzeszonych w sojusze uczestniczyło w walkach (po średnio ok. 900-1000 graczy na światach przynależnych do Europy Wschodniej). Choć początki były trudne i mało ciekawe, to ostatecznie wokół gry wyrosła spora społeczność, zafascynowana jej światem i rozgrywką. Mamy nadzieję, że zafascynowana na tyle, aby sięgnąć po inne gry osadzone w Ashanie.

Powodem zamknięcia serwerów HK może być najnowsze dziecko Ubisoftu z Ashanu - Heroes Online. Miejmy nadzieję, że osiągnie większy sukces i bardziej pozytywny rozgłos niż Królestwa.

Zachęcamy również do przejrzenia naszego działu o tej interesującej, choć już historycznej, grze jaką jest MM:Heroes Kingdoms.
Irhak
Wasze komentarze (6)
31 sie - 01:04

Bychu
Zgrabnie napisane. Szkoda gry, chociaż w nią nigdy nie grałem :P
31 sie - 10:46

Dark Dragon
R.I.P. another M&M game...
31 sie - 11:47

Xelacient
Plotki o zamknięciu serwerów zachęciły mnie, by w końcu w to zagrać. Jakoś po 30 minutach mi się znudziło. :P
31 sie - 12:23

Acid Dragon
Heroes Kingdoms nie było dobrą grą.
Fajnie było pograć w H5 w przeglądarce przez może jakieś 2 tygodnie, aczkolwiek czekanie kilka dni aż się jakiś budynek ulepszy, konieczność płacenia, aby mieć szansę wygrać, czy też zasady premiujące kradzież dla mnie zabiły te grę już w pierwszym sezonie. Potem było trochę lepiej wraz z wprowadzeniem światów kooperatywnych, ale tylko trochę i nie na tyle, aby zniechęceni gracze z sezonu 1 wrócili.

Mechanika gry nie była zła. Gdyby tylko pozbyć się elementów "pay to win" i zamienić wszystkie czasy pokroju 60 godzin na 60 sekund, to mogłaby wyjść nawet fajna wariacja Herosów.

"Ale to już było i nie wróci więcej." Teraz miejmy nadzieję, że otrzymamy coś dobrego w Heroes VII i finalnej wersji Heroes Online.
1 wrz - 08:25

Amonim
Rzeczywiście gra dobrą nie była wytrzymałem przy niej i tak aż 3 tygodnie.
1 wrz - 13:13

Acid Dragon
OK, "to już jest koniec". Serwery odłączone. Data śmierci pacjenta: 1 września 2014, godzina 11:00. Ktokolwiek znający zaklęcie wskrzeszania w pobliżu bardzo proszony jest o... zrelaksowanie się i pozostanie w domu.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Darkstorn - 10 cze - 21:07
Paracelsus - 9 cze - 20:36
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt