Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
Ponieważ ambasador naszego sojusznika w brutalny sposób wypomniał nam wiek (a tak serio to bardzo dziękujemy za życzenia :), to odnotujmy w historii fakt, że Kwasowa Grota dziś obchodzi swoje 11 urodziny. Dodatkowo - niedawno również na liczniku odwiedzin strony głównej "stuknął" czwarty milion. Z hucznym świętowaniem raczej poczekamy na jakąś okrągłą rocznicę, aczkolwiek warto przez moment "zadumać się" jak bardzo Kwasowa Grota się zmieniła w ciągu tych wszystkich lat i czym obecnie jest dla fanów gier Mocy i Magii. Miłe jest też to, że po tylu latach dalej się rozwijamy, czego dowodem jest chociażby przedwczorajsze otwarcie komnat o Heroes I (tak na marginesie - nie omimęliście czasem jakiejś ukrytej komnaty tam? ;), a nim rok kalendarzowy dobiegnie końca powinniśmy wystartować również z nowymi działami o Heroes Online i Heroes 7.
Chałwa! Lub inny okolicznościowy okrzyk!
Acid Dragon
Wasze komentarze (25)
23 sie - 15:31

Dark Dragon
Strażnik nowej komnaty nie był zaskoczeniem, ale całkiem przyjemnie się ją czytało :)
23 sie - 17:28

Jaszczurzy Alchemik
Ma ktoś podpowiedź gdzie szukać tej ukrytej komnaty?
23 sie - 17:47

Alamar
23 sie - 18:04

Morglin
@Jaszczurzy Alchemik Ukrytych Komnat zawsze strzegą smoki. No a gdzie taki smok może siedzieć? :)
23 sie - 18:31

Alistair
O tak, znalezienie aż za proste :) Za to całkiem spora.
23 sie - 21:12

Morglin
A tak z ciekawości zapytam, ta grafika w niusie to jakaś stara propozycja na logo strony? Bo nie wygląda, by powstała okazjonalnie z okazji (masełko) rocznicy.
23 sie - 21:15

Acid Dragon
W istocie, grafika ma sporo lat, ale szczegółów nie zdradzę. Powiedzmy, że mam do niej sentyment ;).
23 sie - 21:58

Karule
Wszystkiego najlepszego i dalszej owocnej pracy! :)
24 sie - 00:48

DrakeBurn
Inny okolicznościowy okrzyk! Życzę najlepszego.
24 sie - 03:13
Andruids
@Morglin A to nie jest przypadkiem ta z "Dotarcie w te okolice było średnio umiarkowanie przemyślaną inicjatywą?"
24 sie - 03:17

Morglin
To była ta:http://www.acidcave.net/images/dragon_main.jpg

Przynajmniej kiedy się tu zarejestrowałem, nie wiem jak wczesniej
24 sie - 12:13

gryfheroes6
Kolejnych tylu lat! I pamiętajcie APW- Asha pożera wszystko...
24 sie - 20:18

eratchia
2*okolicznościowy okrzyk+2*inny okolicznościowy okrzyk=pieśń chwały
Okolicznościowy okrzyk!
Okolicznościowy okrzyk!
Inny okolicznościowy okrzyk!
Inny okolicznościowy okrzyk!
25 sie - 21:24

Felek
Fakt, komnata łatwa do odnalezienia. Ale za to ciekawa.
Sto lat, sto lat
Niech żyje żyje nam.
Sto lat, sto lat..
(Kto dokończy?)
26 sie - 15:49

Acid Dragon
Z pamiętnika smoka...

Trzy dni później dalej nikt się nie zorientował, że ukryte komnaty są dwie. Jakby tu ich naprowadzić na trop...
26 sie - 16:09

Kammer
Czy ukryte komnaty z definicji nie powinny być ukryte? :P
26 sie - 16:12

Hayven
A czy można prosić o podpowiedź? :P
26 sie - 17:10

Morglin
Uff, znalezione.

Szkoda tylko, że tak ciekawy temat został potraktowany tak zwięźle...
26 sie - 22:55

Galius887
W opisie Gem jest literówka dostaną zamiast dostanę.
Z ciekawości zapytam: W ciekawostkach na obrazku z hydrą i chłopami widnieje mała czarna postać z żółtą obwódką, co koleś tam robi?
26 sie - 23:14

Morglin
To zaklęcie, Szał Bojowy.

A co ten koleś robi? Trzyma się głowę i tańczy :P
26 sie - 23:56

Acid Dragon
dzięki za literówkę.
27 sie - 20:12

Galius887
Jeśli to szał bojowy, to może capoeira ;p
27 sie - 21:29

Felek
Kurde wszystkie obrazki przeszukałem, nawet szukałem ukrytej komnaty w ukrytej komnacie! Ale ja to słaby jestem i tylko na obrazki mnie stać :D.
27 sie - 21:43

Acid Dragon
To i dobrze szukałeś. No może niezbyt dokładnie ;). Podpowiedź do drugiej ukrytej komnaty znajduje się w opisie jednej z grafik.
29 sie - 15:48

Rademenes777
Mamy komnatę pierwszej części no i nareszcie ostatniej... :)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Crazy-AK47 - 8 cze - 02:48
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Paracelsus - 31 maj - 15:49
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt