![]() Ubisoft postanowił przybliżyć graczom informacje na temat miast elfów i krasnoludków :P, by pomóc w dokonaniu wyboru piątego miasta. Na pierwszy ogień poszło miasto leśnych elfów, skąd możecie dowiedzieć się choćby o: krainie elfów - Irollanie, o sprawowaniu władzy i kilka słów o wojskach leśnych elfów. Wszystko opowiedziane przez nekromantę Kaspara. Ja zaś zapraszam do galerii poniżej, gdzie można zobaczyć przykładowe szkice leśnych elfów z rożnych projektów o MM Ubisoftu. Żadna z tych grafik nie przestawia jednostek z Heroes 7, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Możliwe, że Ubisoft wykorzysta którąś z nich, możliwe że nie wykorzysta ani jednej. Zobaczymy. ![]() | ![]() | ![]() Paracelsus - 15 cze - 21:26 Eggyslav - 15 cze - 07:30 Crazy-AK47 - 13 cze - 20:13 Alamar - 13 cze - 18:10 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 













































Kastore
Alamar
Yogoort
Kastore
Nicolai
Kodzo19
Mad Hatter
Alamar
Taa... a czym będziecie potem oddychać, smogiem? Poza tym chciałbym zobaczyć pierwszą, lepszą ulewę i co by zrobiła z tymi "postępowymi" osadami, gdyby zabrakło drzew umacniających glebę.
I przypomnę jeszcze takiego jednego czarodzieja, który wyciął drzewa wokół swej warowni "w imię postępu" - dobrze to się dla niego nie skończyło, gdy las zaczął chodzić. ;)
flapdzak
Yogoort
A co do wizji przyszłości gdzie ludzie mieszkają w norach - to juz się dzieje a w zasadzie nie wiele się zmienia od zawsze - patrz Meksykańskie pueblo czy też ludzie mieszkający w chinach w hotelach robotniczych niczym szczury w klatkach czy też norach, ale to taka mała dygresja do Twojego przedostatniego zdania ;)
Eruanno
gryfheroes6