![]() Tymi słowami można by podsumować ostatni wpis na blogu twórców Might and Magic X. Oznacza to koniec wsparcia dla tej gry: żadnych nowych łatek, nowych zawartości oraz lochów czy doprowadzenia edytora poziomów do stanu użyteczności, bez konieczności zakupu drogiego programu innej firmy. Zespół Limbic Entertainment żegna się z graczami zwiedzającymi Półwysep Agyn, jednocześnie też przy okazji wspominając: Opuszczamy Karthal, z sercami pełnymi dumy po tej zwycięskiej misji zapobieżenia powrotu ciemności. Do następnego razu poszukiwacze - nasza podróż po świecie Ashanu jeszcze nie dobiegła kresu. Faktycznie, po wydaniu łatki 1.5 z przygodą "Sokół i Jednorożec" gra dostała pełnoprawne zakończenie, zaś twórcy umilkli. Kwestią czasu było tylko ogłoszenie oficjalnego zakończenia prac nad tym projektem. Szkoda tylko, że nie zrobiono tego z klasą - poprawiając optymalizację i pozostałe w grze bugi jak i "otwierając" loch, który można zobaczyć opodal karczmy niedaleko Karthalu, który pozwoliłby na zdobycie jednego z wciąż niedostępnych (uczciwie) osiągnięć - awansowania na poziom 40. Zaś jeśli chodzi o "niedokończoną podróż po Ashanie" - ciekawe czy chodzi o kolejną część cyklu Might and Magic czy może o Heroes of Might and Magic (Limbic wszakże pracował przy H6)? ![]() | ![]() | ![]() Paracelsus - 15 cze - 21:26 Eggyslav - 15 cze - 07:30 Crazy-AK47 - 13 cze - 20:13 Alamar - 13 cze - 18:10 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 

































Kastore
Przykro mi. Nie będę tęsknić.
Dru
Kastore
Acid Dragon
Dru
Kastore - Wolę kupić grę z uniwersum M&M i wspierać twórców ;) Może kolejne tytuły będą lepsze :P
Hayven
Hayven
Acid Dragon
Bluearga
Zehir-12
Hayven
Acid Dragon
http://store.steampowered.com/app/238750/
Hayven
Acid Dragon
Hayven
Acid Dragon