Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
1.IV.2014link

Wygląda na to, że gra planszowa, kapela, jak i komiks to za mało dla Ubisoftu. Najwidoczniej chcąc wyprać mózgi zachęcić młodsze pokolenia do marki Might and Magic Ubisoft rozpoczął negocjację z pewną duńską firmą produkującą zabawki. Efekt pierwszych prac możecie zobaczyć obok, przy czym od razu widać, że to tylko projekt wstępny, niepozbawiony wad. ;)
Na "pierwszy ogień" poszła Nekropolia, ale po dodatkowej postaci można zgadnąć, że i pozostałe z frakcji Ashanu w końcu też zadebiutują.

UAKTUALNIENIE:
Jeśli ktoś z Was ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, to zerknijcie na datę tego niusa. ;)
Alamar
Wasze komentarze (26)
1 kwi - 16:45

DrakeBurn
Hue Hue śmieszne śmieszne.
1 kwi - 17:00

Fandor
Kiedyś te żarty na Prima Aprilis były lepsze :c
1 kwi - 17:03
Andruids
Duch, jak żywcem wzięty z gry 100/10
1 kwi - 17:09

Zehir-12
Cholera :P Nabrałem się xD
1 kwi - 17:35

Hayven
Ja początkowo też, ale po obejrzeniu fotografii zorientowałem się, o co biega :P
1 kwi - 17:43

Kastore
A kto by nie chciał zaopatrzyć się w lego z MM? :P
1 kwi - 18:04

Lyokoheros
Cóż też się nabrałem... a wielka szkoda... zestawy Lego z Heroesów to byłoby coś wspaniałego...
1 kwi - 18:25

Katjon89
Całkiem niezły troll. Szkielet rządzi.
1 kwi - 18:29

Morglin
Czy tam jest Gollum?
1 kwi - 18:48

Kastore
A, owszem.
1 kwi - 18:49

Bychu
Eh... a już szukałem na Alledrogo :P
1 kwi - 19:00

Darkem
Czy ja wiem czy to takie nieprawdopodobne?
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=40117
1 kwi - 19:01

Euronymus
Ja nie łyknąłem. Fajniejszy kawał zrobił pewien motorniczy, który zajomał tramwaj i porzucił go na jakimś nieużywanym rondzie :)
1 kwi - 19:18

Alamar
@Darkem
A gdzie cyklop i yeti?
1 kwi - 19:44

Eternal
Rekord! To najlepszy dowcip Ubisoftu jak dotąd. I po namyśle, to coś z przodu trochę przypomina czarodzieja z H3 :p.
1 kwi - 20:28

Degraf
No ja rozpoznałem, że fake po duchu - ten model był chyba jeszcze z lat 80-90. Przy takich firmach raczej nie użyto by aż takiego recyclingu ;-)
1 kwi - 20:53

Nerevar
>Przy takich firmach raczej nie użyto by aż takiego recyclingu ;-)

Skoro ubi może robić recycling tworząc kolejne gry, czemu Lego nie miałoby zastosować wobec nich takiego manewru? ;)
1 kwi - 21:15

alien500
ok. to chyba nie miało idealnie odwzorowywać postaci z heroes aby nie straszyć dzieciaków, ale chyba także nie miało to śmieszyć?!
1 kwi - 22:30

Darkem
@Alamar
Zapewne w innych zestawach ;).
1 kwi - 22:37

Nerevar
> ale chyba także nie miało to śmieszyć
Patrząc na stan, w jakim Ubi wydaje ostatnio gry, może i miałoby śmieszyć...
2 kwi - 14:42

AquaInferus
Ja bym nie chciał się zaopatrzyć w Lego M&M Bo nie trawie gier Typu Lego niezależnie od tego z jakiego uniwersa są a tak ap-ropo to z jakiej kolekcji te figurki tak naprawdę ?
2 kwi - 17:19

Hayven
Z różnych. Poza tym to nie byłaby zapewne gra, a jedynie zestaw figurek :P

Chociaż LEGO M&M? Czemu by nie? Sam swego czasu miałem całkiem ciekawy pomysł na taką grę :)
2 kwi - 19:15

alien500
a co do ducha ,to chyba wzieli go z kinder niespodzianki:)
2 kwi - 23:15

Kastore
Z Ghostbusterów.
3 kwi - 14:57

Alamar
Niestety/stety powyższy "zestaw", jak zapewne większość z Was się zorientowała, powstał z okazji 1 kwietnia z połączenia kilku figurek z różnych zestawów Lego Castle z początku lat 90-tych (plus z LotR-a: Gollum w roli ghula i Sheloba z tułowiem czarownicy w roli Namtaru).
3 kwi - 17:27

Fandor
Najwyraźniej właściciel tych figurek ma podobne kolekcje co ja :)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Crazy-AK47 - 8 cze - 02:48
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Paracelsus - 31 maj - 15:49
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt