Jak można przeczytać na polskim forum DoC-a, gra ta pojawi się także w wersji pudełkowej. ![]() Co będzie zawierać? Głownie karteczkę z kodem, a nie prawdziwą talię kart :P A co da sam kod? - Alternatywną kartę Kassandry z Przystani, - 6 podstawowych talii każdej z frakcji (ciekawe czy z zestawu początkowego 1 czy z 2?), - 1 x doładowanie złota i doświadczenia oraz trochę złota i pieczęci. Cena tego zestawu dla kolekcjonerów (bo inaczej tego nie można nazwać), to 20€ (ok 80 zł) zaś data premiery planowana jest na 27 marca. ![]() | ![]() | ![]() Crazy-AK47 - 8 cze - 02:48 Serd - 3 cze - 20:22 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Paracelsus - 31 maj - 15:49 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 

































Alamar
Acid Dragon
jelen1150
Kiedyś tak sobie marzyłem by wydali prawdziwe karty, a te które nam się trafią w boosterze możemy przenieść do gry. W ten sposób moglibyśmy w końcu poczuć że to co kolekcjonujemy naprawdę istnieje i jednocześnie dalej moglibyśmy grać z ludźmi z całego świata :) Dla mnie było by to doskonałe, nawet jeżeli cena byłaby średnio rozsądna.
Alamar
Nie pamiętasz już, jak wyglądały wydania pudełkowe dwóch DLC do H6?
Acid Dragon
Na M&M Day w Warszawie w 2012 jednym z prezentów była mikro-talia (kilkanaście sztuk) "prawdziwych" kart DoC, ale nie było na nich żadnych parametrów - tylko artworki i kody dostepu do wersji beta. Ciągle - to jedna z moich ulubionych "pamiątek" M&M ze świata realnego. Na prawdziwe karty DoC bym się rzucił od razu. Pudełko zaś - jakoś nie ma dla mnie szczególnej wartości fanowsko-kolekcjonerskiej.
Kammer
>>>ciekawe czy z zestawu początkowego 1 czy z 2?
Podejrzewam, że z BS1, gdyż pewnie zmienią wygląd talii podstawowej danej frakcji, a te, które są na obrazku to stare talie
Nowy artwork: http://forums.ubi.com/showthread.php/862954-Artwork-Reveal-Arcane-SharpShooter
Acid Dragon
Shikkaku
Morglin
Hmmm ciekawe... Czy jakiś spec od prawa (Acid?) mógłby napisać czy to jest legalne?
Acid Dragon
Czyli - jeśli 1000 osób sobie skseruje książkę i zapłaci w punkcie xero - jest to legalne.
Jeśli właściciel punktu xero wydrukuje 1000 książek i zacznie sprzedawać - jest to nielegalne.
W tym wypadku sprzedawca balansuje na krawędzi. Z jednej strony mówi, że wydrukuje tylko karty DoC (a więc bardzo wąska oferta druku, hacząca o nielegalne rozpowszechnianie), z drugiej - że to klient zamawia jakie swoje karty chce wydrukować, więc to klient decyduje i wtedy korzysta ze swojego prawa do dozwolonego użytku osobistego.
Wikist
Fandor
Demoterium
Pewnie kupie przy okazji - dla uzpełnienia kolekcji HoM&M.
Bluearga