Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały



Witaj nieznajomy.
FacebookRSS
Nareszcie, po długich oczekiwaniach, ukazała się wersja VCMI oznaczona numerem 0.95.


Najważniejsza nowość to pełna obsługa kampanii. W oryginalnej grze były one bardzo zagmatwane, ale wszystkie istotne szczegóły udało się odtworzyć.

Duże zmiany zaszły w AI na mapie przygody. Sztuczna inteligencja korzysta teraz z logiki rozmytej na dużą skalę, wybierając najlepsze możliwe ruchy. prawdziwym wyzwaniem okazało się jednak wytropienie wszystkich sytuacji, w których AI zawodziło, i naprawienie tych błędów. Teraz gra z komputerowym przeciwnikiem jest bardziej interesująca.

Ostatnią nowością jest powstanie (nareszcie!) działającego portu gry na Android, który będzie aktualizowany z każda kolejną wersją.

Jak zwykle pojawiły się też dodatkowe możliwości i usprawnienia.

Nową wersję można znaleźć pod tym adresem.

Planujemy wydawać kolejne wersje testowe co miesiąc, aby usprawnić wykrywanie błędów.
Warmonger
Wasze komentarze (7)
2 mar - 09:23

Drwal
Świetna wiadomość, zabieram się do testowania. Oby też konik na mapie przygody działał płynniej.:)
2 mar - 11:07

Fandor
Nie ma to jak jeden Tarnum w ośmiu osobach. Najlepsze są walki Tarnum kontra Tarnum. Nie dało by się zrobić, żeby jeden blokował innych?
2 mar - 13:15

Darkem
Bosko!
Mam nadzieję, że VCMI nie przestanie się rozwijać :)!
2 mar - 15:48

mitlandy
Nie powinno zakończyć się rozwijanie VCMI. Pięknie, bosko kolejne VCMI.
4 mar - 23:09

XaRRo
Xperia Play to żadna nowość, a te Heroesy działają na niej naprawdę świetnie :D Kapitalna robota.
18 mar - 13:02

Douger
Wygląda to bardzo obiecująco. Na razie jednak AI leży, a np. czar Lot nie działa. Jednak mam nadzieję, że z czasem wszystko zostanie poprawione, a do gry będzie powstawało sporo modów.
26 mar - 12:24

James_Dean
Niestety, wszelkie próby ściągnięcia zacinają się na 17,3mb. Czy ktoś o dobrej woli podesłał by mi plik na majl? raphaelisrael22@gmail.com z góry dzięki! :)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
JB
Darkstorn - 10 cze - 21:07
Paracelsus - 9 cze - 20:36
Sir Galuf - 1 cze - 23:13
Bychu - 26 maj - 10:22
Eggyslav - 23 maj - 18:12
Kastore - 23 maj - 18:01
Warmonger - 20 maj - 16:53
Paracelsus - 16 maj - 17:59
Crazy-AK47 - 8 maj - 23:14
Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21
Kammer - 30 kwi - 10:25
Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30
Pointer - 16 kwi - 12:27
Pointer - 16 kwi - 07:45
uhm - 9 kwi - 22:41
Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56
Alamar - 5 kwi - 11:13
Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05
Agon - 22 mar - 14:01
Andruids - 17 mar - 18:53
VIP - 9 mar - 17:50
Alamar - 3 mar - 12:12
Soneilon - 2 mar - 17:39
Alexei Griffin - 26 lut - 23:14


© 2003-26 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt