![]() Ostatnio poznajemy nowe elementy mechaniki, które pojawią się w nadchodzącym rozszerzeniu. Skutkiem ubocznym tego oto zjawiska jest poznawanie nowych kart. Większość z nich była już opisywana chociażby w naszym dziale Umiejętności. Na początek był to Honor. Warto pokazać jednak screen z jego działaniem. Widać na nim jakąś całkowicie nową kartę z lisem oraz działanie Honoru. ![]() Prawdziwą innowację jednak stanowią całkowicie nowe umiejętności. Wybuch Ognia - gdy jednostka umiera, zadaje 2 punkty obrażeń wszystkim stworzeniom umieszczonym w tej samej linii. Od razu zaprezentowano nową jednostkę, ulepszoną wersję Pustoszyciela, Piekielnego Pustoszyciela. Ciekawostkę stanowi screen z pola bitwy, na którym niewyraźnie możemy dostrzec kolejną nową jednostkę Inferna. Ostatnia nowość to umiejętność specjalna rzadkiej karty Twierdzy, której art mogliśmy podziwiać już wcześniej. Chodzi oczywiście o kartę Jeździec Sępów Czarnej Czaszki. Im więcej kart zginie w turze, w której chcemy zagrać tę kartę, tym staje się ona tańsza. Per saldo jeśli zginą 4 stworzenia to ta karta staje się darmowa do zagrania. Tak jak i wyżej tak i tu pojawiły się screeny przestawiające działanie karty. Najciekawsze z tego są dwa z nich. Pierwszy przedstawia dwie nowe jednostki Przystani, a drugi nową jednostkę Twierdzy.Dodatkowo pokazano kartę łutu szczęścia Twierdzy. Usuwa wszelki liczniki ze wskazanej sojuszniczej jednostki i leczy ją o tyle punktów. Możemy tak usunąć licznik Szału, a nawet także Infekcji lub Okaleczenia (uwaga… nowy typ licznika)! Czym jest nowy licznik Okaleczenia? Na razie nie wiadomo. Możemy się za to już domyślać jak bardzo namiesza to w podstawowej strategii decków Nekropolis... Myślę, że samego rozszerzenia należy się spodziewać gdzieś w okolicach Świąt :) ![]() | ![]() | ![]() Paracelsus - 15 cze - 21:26 Eggyslav - 15 cze - 07:30 Crazy-AK47 - 13 cze - 20:13 Alamar - 13 cze - 18:10 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 



































gronad
http://forums.ubi.com/showthread.php/738333-Void-Rising-18-12-2012
Azon