Serwis Celestial Heavens zamieścił zestaw pytań i odpowiedzi do/od Ubisoftu. Najważniejsze informacje to: ![]() 1. Limbic nie zajmuje się tworzeniem tego dodatku, a robi to firma Virtuos, która dotąd brała udział w tworzeniu artworków do dodatków DLC. Oznacza to, że ponownie mamy nowego developera Heroes VI - już trzeciego po Black Hole i Limbic. 2. Fabuła kampanii jest pisana przez Kurta McClunga i Juliena Pirou, a więc najbliższego nam, fanom Marzhina. Jedna z kampanii opowiadać będzie o narodzinach nowego narodu Mrocznych Elfów i skoncentrowana będzie wokół poczynań Raelaga, lecz nawiązywać też będzie do fabuły podstawowej wersji Heroes VI, jak i do ogólnej historii Pustki. 3. Oprócz zapowiadanej frakcji Lochów pojawią się również nowe artefakty, bronie rodowe i nowe postacie, niezwiązane z Lochami. Pojawią się też nowe budynki na mapie przygody, a wśród nich - Smocza Utopia oraz budynek zwany "Mentor Pamięci", a także kilka nowych jednostek neutralnych i bossów. 4. Jednostki w Dungeon są niejako "kompromisem" między ashanową wersją tej frakcji, a wersjami z gier sprzed ery Ubisoftu. W rezultacie na 7 jednostek tylko 2 są mrocznymi elfami. 5. Shades of Darkness jako samodzielny dodatek nie będzie zawierał kampanii i map z podstawowej wersji gry. Natomiast będzie możliwa rozgrywka online między właścicielami zarówno jednej, jak i drugiej wersji H6 (co stawia pod dużym znakiem zapytania granie frakcją Lochów w takim wypadku). 6. Dodatki DLC będą możliwe do uruchomienia w H6 SoD, a i bez nich w grze znajdą się budynki, artefakty i stworzenia z tychże dodatków. 7. Nie ma planów na więcej patchy do podstawowej wersji gry - 1.8 był ostatnim z planowanych. Nie ma też planów na udoskonalenie edytora map w dodatku. Z kolei u nas, w Grocie też mamy więcej informacji o H6 - dzięki Alamarowi powstał bardzo dokładny i obszerny dział o zdolnościach w Heores VI, a w Galerii podziwiać można zebrane graficzne materiały o frakcji Lochów, wśród których znalazły się naprawdę rzadkie obrazy. Zapraszamy! ![]() | ![]() | ![]() Paracelsus - 15 cze - 21:26 Eggyslav - 15 cze - 07:30 Crazy-AK47 - 13 cze - 20:13 Alamar - 13 cze - 18:10 Sir Galuf - 1 cze - 23:13 VIP - 1 cze - 18:43 Bychu - 26 maj - 10:22 Indiger - 24 maj - 21:58 Eggyslav - 23 maj - 18:12 Kastore - 23 maj - 18:01 Warmonger - 20 maj - 16:53 Paracelsus - 16 maj - 17:59 Crazy-AK47 - 8 maj - 14:21 Kammer - 30 kwi - 10:25 Crazy-AK47 - 18 kwi - 21:30 Pointer - 16 kwi - 12:27 Pointer - 16 kwi - 07:45 uhm - 9 kwi - 22:41 Crazy-AK47 - 8 kwi - 22:56 Alamar - 5 kwi - 11:13 Crazy-AK47 - 4 kwi - 10:05 Crazy-AK47 - 29 mar - 23:51 Dark Dragon - 27 mar - 13:31 Tarnoob - 23 mar - 14:14 Agon - 22 mar - 14:01 Andruids - 17 mar - 18:53 VIP - 9 mar - 17:50 Kuririn - 6 mar - 23:14 Alamar - 3 mar - 12:12 Kuririn - 2 mar - 21:31 Soneilon - 2 mar - 17:39 Alexei Griffin - 26 lut - 23:14 Cheshire - 26 lut - 20:56 Vermer - 26 lut - 10:59 VIP - 21 lut - 09:13 ![]() |

© 2003-26 Kwasowa Grota.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt
Kwasowa Grota 

































mkolumb
Nerevar
W sumie cieszy, że nie dostaniemy frakcji typu "5 elfów + 2 potwory", szkoda tylko, że znów wszystko będzie przesadnie i na siłę fioletowe (a przynajmniej na to wszystko na razie wskazuje)...
Darkem
DziwnyxD
Wikist