Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieFB

Download


Pełne wersjeWersja DOS-owa, na komputery domowe. Do uruchomienia potrzebny jest emulator (można go ściągnąć niżej). Sterowanie tylko za pomocą klawiatury.

Wersja, która pojawiła się na ówczesne komputery Amiga. Ma trochę inną grafikę, jest też możliwość sterowania myszką. Do uruchomienia potrzebny jest emulator (można go ściągnąć niżej).
Emulatory


Doskonały emulator DOSa. W przypadku KB wystarczy przeciągnąć KB.exe na ikonkę DOSbox. Instrukcja jest też pod linkiem.
Jeden z najlepszych emulatorów komputera Amiga dla systemu Windows, pozwalający uruchomić rozmaite gry, programy i aplikacje bez konieczności posiadania wspomnianego, starego sprzętu.Inne


Oryginalny poradnik do gry, stworzony przez NWC, dołączany do niektórych wydań. Zawiera fabułę, opisy postaci, jednostek, złoczyńców. Ponadto wiele unikatowych grafik i plansze taktyczną, która ułatwia rozgrywkę King's Bounty.
Książeczka jest w języku angielskim.© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "King's Bounty". Redakcja, kontakt