Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyWitaj nieznajomy.
FacebookRSS

30. Troll z Jadame
Ten uśmiechnięty troll to postać z Might and magic VIII (którą można było przyłączyć do drużyny). Podobnie jak prezentowany już smok, tak i on został stworzony w wysokiej rozdzielczości w pełnym 3D, po czym przy różnych "minach" robiono mu "zdjęcia" do ostatecznej animacji 2D.


Trolle w Might and Magic VIII po raz pierwszy i jak dotąd ostatni spełniły jakąkolwiek fabularną rolę i były pierwszą nacją, z tych, które przyłączyły się do Przymierza (zapoczątkowanego przez Mroczne Elfy) przeciw Niszczycielowi na Jadame. To również one jako jedne z pierwszych odczuły skutki jego działań, gdy ich wioska została w dużej mierze zniszczona przez pojawienie się portalu ognia. W innych grach Mocy i Magii rola trolli ograniczała się do rzucania kamieniami lub wymachiwania maczugą.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt