Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszałyWitaj nieznajomy.
FacebookRSS

115. Siostry Krwi
Siostry Krwi to komiks ze świata Might & Magic, który ukazał się jedynie we Francji. Akcja rozgrywa się 540 YSD, podczas Wojny Zgorzkniałych Prochów (przed Heroes VI). Skupia się on głównie na tytułowych siostrach - Cate oraz Deirdre. Przewinie się także ich brat Kieran oraz skądinąd znany nam Raelag. Dodatkowo jest to pierwsze oficjalne źródło, w którym pojawiają się Węże Korzenne zaproponowane do armii Sylwanu w Heroes VII. Oryginalnie seria komiksowa miała się składać z 6 zeszytów (i zapewne być dostępna na szarszym rynku). Niestety Jeff Spock, twórca fabuły komiksu, a przy okazji całego fanbularnego świata Ashan, odszedł od projektu Might & Magic. Drugi zeszyt miał łączyć się fabularnie z roszerzeniem do Heroes VI - Shades of Darkness (szczególnie w odniesienu do postaci Raelaga, Menana i Sylsaia). Rysunki w komiksie są autorstwa Alejandro Germánico Benito González znanego też jako Xermánico.


Trzy powyższe strony (4, 5 i 6) zostały udostępniono online przez Ubisoft w ramach promocji. Były to wersje do poczytania po francusku. Poniżej natomiast znajdziecie inne ze stron (18, 25, 26, 27, 46 i 47) udostępnione niegdyś przez samego Xermánico.


© 2003-22 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt