Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczą się:
   Hobbit
   KuririnWitaj nieznajomy.
FacebookRSS

Grotowe Podsumowanie Roku 2013

5. Kwasowa Grota
Ten rok był dla nas szczególnie ważny przede wszystkim ze względu na naszą 10 Rocznicę Powstania. Z tej okazji przeprowadziliśmy unikalne i ekskluzywne wywiady: zarówno z jedną z autorek starszych gier M&M z epoki New World Computing - panią Jennifer Bullard, jak i z obecnymi twórcami świata Ashanu - Erwanem le Bretonem, Julienem Pirou i Iriną Kassiną. Wieści o naszych urodzinach ogłaszał nawet Ubisoft - na stronie Heroes VI i oficjalnym profilu na Facebooku. Przeprowadziliśmy też konkurs urodzinowy, który był zresztą jednym z wielu w tym roku. Razem z nim na pewno warte wspomnienia są też konkurs "Ewolucja Ashanu", "Kwasowy Turniej" Duel of Champions, nasz świąteczny konkurs "Melodie Mocy i Magii" oraz konkurs wiedzy o Kwasowej Grocie który odbył się na tegorocznym Konwencie Miłośników HoMM i Fantasy :). W sumie rozdaliśmy całkiem niezły worek nagród!

Nie zabrakło też nowych miejsc w Grocie - nawet jeśli było ich nieco mniej niż w zeszłym roku. Uruchomiliśmy nasz dział o Might & Magic X, wybudowaliśmy Czytelnię, odnowiliśmy dział WoG, Grotowy Kalendarz Adwentowy doczekał się 5. edycji, a za nim przyszedł dział Ciekawostki.

Koniec roku był jednak przykry z powodów narastających problemów z naszym nowym serwerem, które skończyły się w chyba najgorszy możliwy sposób. Z Waszą pomocą wstajemy jednak na nogi!.© 2003-18 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Grafika smoka z logo strony autorstwa Silvii Fusetti.
Polityka prywatności i cookies. Redakcja, kontakt